Pamąstymai
Tuščiai.. Juodai.. Apie bele ką...
-
Kodėl, kai kalbama apie šeimas gerąja prasme, visur yra tėveliai ir vaikai, o ne tėvai ir vaikučiai (kas būtų daug logiškiau)?
-
Jei nuolaida 20% tai suprantu, kad tai yra nuolaida, bet kai nuolaida į minusą - tarkim -20% - tai reik suprast, kad brangiau? Nu kuo didesnė nuolaida, tuo pigiau, ne?
-
O bažnyčios neturi būti visada atviros?
-
Kodėl kai pradeda lyti, nemaža dalis vairuotojų staiga nebemoka vairuot?
-
Nepalyginamai geriau/mažiau/greičiau... Čia oksimoronai skaitosi?
-
Kodėl Karoliniškės vadinamos Koralais, o ne Karoliais?
-
Kalbant apie praeitį, ar galima niekada laikyt kaip labai labai seniai? :) Nu taip seniai, kad gal neprisimeni tiesiog. Jei pasakysi, kad nevalgei niekada bananinių ledų, bet iš tikro pasąmonėj kirba, kad gal ir valgei, tai bus melas ar ne? Nu ir atvirkščiai
-
Kodėl nedaro ofisų tualetų kabinų taip, kad pilnai užsidarytų tik iš vidaus? Nereiktų įlėkus tikrint visų iš eilės, o sėdint viduj nereiktų laukt rankenos paklibinimo, išgirdus ką įeinant.
-
Kai sekmadienį atsikeli 5:30 vien dėl to, kad jau išmiegojai, nors vakare ėjai gult kaip visada vėlai, tai normalu?
-
Praeidamas pro knygyną, ant stendo mačiau kažkokią tai citatą kažkokio gal rašytojo, kuri neduoda ramybės ir skambėjo maždaug (nepamenu tiksliai) taip - Kiekvieną kartą ką nors darydamas elkis taip, lyg tai ką nors keistų.
Neapleidžia mintis, kad tai bene labiausiai demotyvuojantis pakoučinimas, kokį teko taip viešai paskaityt ir kuris pateiktas kaip tikrai motyvacinė citata. Ta prasme iš karto primetama tau, kad nors ir ką darysi, vis tiek tavo veiksmai bei elgesys nieko nepakeitė ir nepakeis, bet tu elkis lyg keistų...
-
Jei kas dėl kvapo skundžiasi, ką daro kai smarvė būna?
-
Jau ~20 metų kai kompuose ir 15 metų mažiausiai kai telefuonuose yra lietuviškos raidės, bet net jaunimas (~15 metų amžiaus) nesugeba rašyt ne šveplai. Kodėl? Ok, tarkim SMS brangesni/trumpesni gaunasi, bet ir tas jau nebeaktualu kokius 10 metų.
-
Kaži kaip reaguotų rūkantys LGBT nariai, jei nerūkantys suorganizuotų eitynes, norėdami atkreipt dėmesį, kad jie negali jokiam kabake, kuriame yra terasa ar pan., pavalgyt nerūkydami?
-
Kodėl dauguma mano, kad, jei vienas namie sutinki naujus, tai būtinai liūdi?
-
Kaip paskaičiuojamas TV laidų žiūrimumas? Kaip nustatomi tie mistiniai procentai žiūrovų? Tie procentai nuo ko? Nuo gyventojų kiekio, viso žiūrovų skaičiaus? Kaip nustatytas tas visas žiūrovų skaičius? Kaip suskaičiuoja kiek kokią laidą kuriuo metu žiūri?
-
Keisti tie draugai, katrie negeria, o po to skundžiasi prašomi iš baro namo parvežt...
-
Kodėl Telia visada grasina mokesčiais, jei gedimas atseit iš kliento pusės, bet niekada nekompensuoja kai atvirkščiai?
-
O toksinės dujos čia jau cheminis ginklas skaitosi ar dar ne?
-
O kai žmogus kažką mąsto ar šiaip galvoja, tai kokiu/kieno balsu?
-
O kas, jei ne tik, kad mirties bausmę įteisint, bet mirties bausmę ne pačiam nusikaltėliui, o jo artimiesiems/mylimiesiems (bent vienam pradžiai)?
-
Kas durnesni? Ar tie, kurie durninami ir nuo jų tai stengiamasi nuslėpt bei dauguma jų to nežino arba net nelabai turi galimybę sužinot, ar tie, kurie durninami ir jiems atvirai pasakoma, kad jie durninami ir dar faktais parodoma kaip jie durninami, tačiau vis tiek garbina savo durnintojus?
-
Jei tau kažką sako, bet netiki tuo - ar galima sakyt, kad nieko apie tai nežinojai?
Kontekstas - žmogus dar 29 metus kariavo po WWII pabaigos. O kariavo, nes netikėjo, kad jo šalis (Japonija) pralošė ir manė, kad priešininkai tiesiog meluoja, norėdami, kad jis nesipriešintų.